Model: Gima G
Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Pü Deri
İç Materyal: Tekstil
Topuk Yüksekliği: 3 cm
Taban Malzemesi:Faylon
Ağırlık: 240 gr
| Renk | Siyah-Kırmızı |
| Astar Materyali | Tekstil |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı |
| Cinsiyet | Unisex |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Spor Ayakkabı |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Faylon |
| Toplam Ağırlık | 500 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 225 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |