Model: 10102
Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Pü Deri
İç Materyal: Tekstil
Topuk Yüksekliği: 3 cm
Taban Malzemesi: Poli
Ağırlık: 375 gr
| Renk | Beyaz-Yeşil |
| Astar Materyali | Suni Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı |
| Cinsiyet | Unisex |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Sneaker |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 800 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 375 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |