Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Hakiki Deri İç Materyal: Kürklü Bağlama Şekli: Fermuar Topuk Yüksekliği: 3 cm Bot Uzunluğu: 16,5 cm Taban Malzemesi: Kauçuk Ağırlık: 520 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Tekstil |
| Bağlama Şekli | Fermuarlı |
| Cinsiyet | Erkek |
| Materyal | Hakiki Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Hakiki Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Kauçuk |
| Toplam Ağırlık | 1060 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 475 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |