Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Hakiki Deri İç Materyal: Polar Bağlama Şekli: Fermuarlı-Bağcıklı Topuk Yüksekliği: 3.7 cm Bot Uzunluğu: 17.5 cm Taban Malzemesi: Kauçuk Ağırlık: 592 gr.
| Renk | Siyah Nubuk |
| Astar Materyali | Hakiki Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı |
| Cinsiyet | Erkek |
| Materyal | Hakiki Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Hakiki Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Termoplastik |
| Toplam Ağırlık | 900 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3,7 cm |
| Ürün Ağırlık | 400 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |