Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Hakiki Deri
İç Materyal: Polar
Bağlama Şekli: Fermuar
Topuk Yüksekliği: 5 cm
Bot Uzunluğu: 16,5 cm
Taban Malzemesi: Termo
Ağırlık: 460 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Hakiki Deri |
| Bağlama Şekli | Fermuarlı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Hakiki Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Hakiki Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 1000 gr |
| Topuk Boyu | Orta Topuklu (5-9 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 4,5 cm |
| Ürün Ağırlık | 450 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |