Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Hakiki Deri İç Materyal: Hakiki Deri - Tekstil Bağlama Şekli: Bağcıklı - Fermuar Topuk Yüksekliği: 5 cm Bot Uzunluğu: 17 cm Taban Malzemesi: Termo Ağırlık: 455 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Hakiki Deri |
| Bağlama Şekli | Fermuarlı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Hakiki Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Hakiki Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 800 gr |
| Topuk Boyu | Orta Topuklu (5-9 cm) |
| Topuk Tipi | Kalın Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 5 cm |
| Ürün Ağırlık | 350 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |