Model: 52650
Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Pü Deri
İç Materyal: Pü Deri
Topuk Yüksekliği: 4 cm
Taban Malzemesi:Poli
Ağırlık: 320 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Suni Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıksız |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Günlük Ayakkabı |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 750 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3,5 cm |
| Ürün Ağırlık | 300 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |