Model: 54000 Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Pü Deri İç Materyal: Kürklü Topuk Yüksekliği: 6,5 cm Taban Malzemesi:Poli Ağırlık: 370 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Tekstil |
| Bağlama Şekli | Fermuarlı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 750 gr |
| Topuk Boyu | Orta Topuklu (5-9 cm) |
| Topuk Tipi | Kalın Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 5,5 cm |
| Ürün Ağırlık | 325 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |