Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Pü Deri
İç Materyal: Kürklü
Topuk Yüksekliği: 3 cm
Bot Uzunluğu: 11 cm
Taban Malzemesi: Poli
Ağırlık: 235 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Suni Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıksız |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Süet |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Süet |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Eva |
| Toplam Ağırlık | 700 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 250 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |