Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Pü Deri İç Materyal: Tekstil Bağlama Şekli: Bağcıklı - Cırtlı Topuk Yüksekliği:3 cm Bilek Boyu: 11,5 Taban Malzemesi: Poli Ağırlık: 264 gr
| Renk | Siyah-Kırmızı |
| Astar Materyali | Tekstil |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı |
| Cinsiyet | Çocuk |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Spor Ayakkabı |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 600 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 250 gr |
| Yaş Grubu | FİLET |