Model: 11235
Kalıp: Standart Kalıp
Dış Materyal: Pü Deri
İç Materyal: Tekstil
Topuk Yüksekliği: 4,5 cm
Taban Malzemesi:Poli
Ağırlık: 400 gr
| Renk | Beyaz-Siyah |
| Astar Materyali | Suni Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Spor Ayakkabı |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 800 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 4 cm |
| Ürün Ağırlık | 375 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |