Model: 23008 Kalıp: Standart Kalıp Dış Materyal: Pü Deri İç Materyal: Polar Topuk Yüksekliği: 4 cm Taban Malzemesi: Termo Ağırlık: 445 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Tekstil |
| Bağlama Şekli | Bağcıklı ve Fermuarlı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Bot |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Poli |
| Toplam Ağırlık | 950 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 4 cm |
| Ürün Ağırlık | 450 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |