Model: 183 Kalıp: Geniş Kalıp ( 1 Beden küçük sipariş verebilirsiniz ) Dış Materyal: Hakiki Deri İç Materyal: Hakiki Deri Topuk Yüksekliği: 2,5 cm Taban Malzemesi: Poli Ağırlık: 160 gr
| Renk | Siyah |
| Astar Materyali | Suni Deri |
| Bağlama Şekli | Bağcıksız |
| Cinsiyet | Kadın |
| Materyal | Suni Deri |
| Model | Günlük Ayakkabı |
| Saya Materyali | Suni Deri |
| Sezon | 26K |
| Taban Materyali | Thermolight |
| Toplam Ağırlık | 600 gr |
| Topuk Boyu | Kısa Topuklu (1-4 cm) |
| Topuk Tipi | Düz Topuklu |
| Topuk Yüksekliği | 3 cm |
| Ürün Ağırlık | 250 gr |
| Yaş Grubu | Yetişkin |